Часті питання FAQ
- Які Бетонозмішувачі найпопулярніші? ❯
- Які Бетонозмішувачі найдешевші ? ❯
- Які Бетонозмішувачі найдорожчі? ❯
- Які ціни на товари з категорії Бетонозмішувачі? ❯
Бетонозмішувачі можуть асоціюватися у вас з пристроями, які стануть у нагоді тільки на великих будівельних майданчиках. Однак так не має бути. Моделі меншої потужності можуть ефективно замінити ручний міксер під час приготування розчину або цементу. Їх найбільшою перевагою є насамперед робота практично без втручання людини. Просто засипте інгредієнти в бетонозмішувач. Решта пристрою зробить за вас.
Це означає, що вам не потрібно тримати в руках важкий міксер або замішувати вручну розчин у відрі. Бетонозмішувач зробить вашу роботу набагато зручніше. Більше того, поки вона перемішує, ви можете зайнятися іншою справою, наприклад, підготувати цеглу для будівництва стін. Бетонозмішувач – це той самий прилад, який економить час.
Також не можна залишити без уваги високу продуктивність бетономішалки. Використання ручного міксера потребує правильного положення та руху. Тільки так можна ретельно перемішати сухий порошок у відрі. У свою чергу, навіть міні-бетонозмішувач чудово справляється з цим завданням. Підготовлена маса добре і рівномірно перемішується. Завдяки цьому сам міномет має найкращі технічні параметри. Користуватися ним стає набагато зручніше. Розчин також матиме найкращу адгезію до основи.
Бетономішалки можна розділити на барабанні та чашкові залежно від форми змішувача. Останні набагато більші та характеризуються високим споживанням електроенергії — їх використовують професійні будівельні компанії при інвестиціях у розвиток або на заводах з виробництва бетону. Бетонозмішувачі Скіф - це сучасні пристрої об'ємом від 80 до 200 літрів. Завдяки своїй мобільності вони чудово підходять для ремонту чи невеликого будівництва. Менший розмір мішалки в барабанних бетонозмішувачах призводить до нижчого енергоспоживання в порівнянні з бетонозмішувачами дзвонів.
Вибір відповідної бетономішалки - не завжди просте завдання. Перш за все, потрібно взяти до уваги, як часто ви ним користуватиметеся і скільки розчину вам потрібно приготувати за один раз. Пам'ятайте, що цемент, ні бетон не можна перемішувати безперервно. Відкласти це наступного дня теж не вдасться. Тому краще підготувати достатньо матеріалу для постійного використання.
Найменша бетонозмішувач має об'єм близько 80 літрів. Бетонозмішувач об'ємом 100 л дозволить замішати 2-3 тачки розчину за раз. Аналогічно працює бетонозмішувач на 150 літрів. Велика бетонозмішувач об'ємом 250 л ідеально підійде для будівництва приватного будинку. Робота буде виконана швидко та якісно. Чим більше бетонозмішувача, тим більше місця вона займає. Також врахуйте це, якщо не плануєте здійснювати великі інвестиції у будівництво. Навіть якщо у вас є власна ремонтно-будівельна компанія, варто подумати скільки розчину вам дійсно потрібно за один раз. Однак якщо вам цей пристрій потрібний тільки час від часу, підійде бетонозмішувач на 50 літрів.
Бетонозмішувач не повинна створювати проблем при транспортуванні, саме тому більшість з них оснащені колесами, що полегшують переміщення бетонозмішувача. Це також той елемент, на який необхідно звернути більшу увагу. Колеса повинні бути міцними та довговічними. Їх також бажано амортизувати. Завдяки цьому транспортування бетономішалки на далекі відстані не спричинить її пошкодження при попаданні в яму. Крім того, пересування часто нерівними будівельними майданчиками — це завдання, з яким найкраще справляються колеса з хорошими амортизаторами.
Зверніть увагу на оснащення бетономішалки. Крім барабана, який є найважливішим елементом бетономішалки, пристрій має інші важливі вузли, якість яких слід враховувати при його виборі. Обід бетономішалки з чавуну найміцніший, але галасливий. З іншого боку, він також стійкий до ударів та багатьох погодних умов. З цієї причини він найчастіше використовується у більшості моделей бетономішалок. Ви також знайдете композитний обід, що відрізняється легкістю та безшумністю.
Вибираючи бетонозмішувач, також зверніть увагу на нахил міксера, а точніше, на механізм, що перекидає. Зазвичай для цієї мети використовується кривошип чи колесо. Такі моделі ви знайдете за нижчою ціною, але за бетонозмішувач з колесом ви точно заплатите найменше. Зверніть увагу на гальмо і те, наскільки легко заблокувати колесо і, отже, саму чашу бетономішалки. Однак якщо вам потрібна велика автоматизація, ви можете вибрати дорожчі бетонозмішувачі з електричним керуванням. У випадку моделей з великою місткістю чашок, це, безумовно, буде найзручніше рішення. Це дозволить вам керувати пристроєм самостійно. Це також не вимагає надто великих зусиль від людини, керуючого бетонозмішувачем.