Часті питання FAQ
- Які Сканери штрих-кодів найпопулярніші? ❯
- Які Сканери штрих-кодів найдешевші ? ❯
- Які Сканери штрих-кодів найдорожчі? ❯
- Які ціни на товари з категорії Сканери штрих-кодів? ❯
Сканери штрих-кодів і QR-кодів – це прості у використанні пристрої, які використовуються для автоматизації процесу ідентифікації людей та об'єктів за допомогою штрих-коду або багатовимірного коду (QR, AZTEC, Datamatrix), що зчитується сканером. Такий код може містити рядок символів, який при правильному присвоєнні в базі даних може надавати інформацію про найменування, тип і ціну продукту або надавати інформацію про конкретну особу, якій присвоєно код.
Сканери штрих-кодів – надійні та прості у використанні пристрої, що використовуються для автоматизації процесу ідентифікації людей та предметів шляхом зчитування даних із кодів. Зчитувач дозволяє не лише читати, а й декодувати та передавати інформацію, що міститься у відсканованому коді.
Завдяки своїй простоті та зручності рідери можна використовувати практично в будь-якій галузі та на підприємстві: від простої офісної роботи до точок продажу та обслуговування. HDWR пропонує як зчитувачі штрих-кодів, так і сканери QR-кодів (QR, PDF-417, Aztec).
Сканер штрих-коду посилає промінь світла, який потрапляє на штрих-код, і світло відбивається від проміжків між чорними смугами штрих-коду. Відбите світло повертається в сканер і потрапляє на дзеркало, яке спрямовує промінь на фотодетектор, розташований на материнській платі.
Такий код може містити рядок символів, який при правильному присвоєнні в базі даних може надавати інформацію про найменування, тип і ціну продукту або надавати інформацію про конкретну особу, якій присвоєно код. У нашому магазині ви знайдете як дротові, так і бездротові зчитувачі.
Сканер штрих-коду – це інтелектуальне рішення для вашого бізнесу, що використовує інноваційні системи розпізнавання зображень навіть із нерозбірливих, пошкоджених та брудних поверхонь. Бездротовий зчитувач і сканер кодів дозволяє працювати в радіусі кількох десятків і навіть кількох сотень метрів від бази, що передає.
Багато моделей також пропонують користувачеві режим зберігання. Після зчитування відповідного коду з інструкції сканер можна використовувати на будь-якій відстані від бази, а всі відскановані коди збережуться у внутрішній пам'яті пристрою. Висока швидкість читання, легкі ручки, ефективні батарейки – переваги, що впливають на комфорт використання.
Зчитувачі QR-коду мають можливість перетворювати графічний QR-код у цифрову форму. QR-коди можуть кодувати досить великий обсяг даних – до 7089 цифрових та 4296 буквено-цифрових символів. Зазвичай як модуль сканування у них є камера. Що найбільш важливо для користувачів, то це те, що сучасний модуль оптики справляється і з нечіткими, нечіткими або пошкодженими кодами. Великою перевагою рідера є можливість запрограмувати будь-який символ як префікс та суфікс, включаючи функціональні клавіші (F11, F9, F7 і т.д.). Сканер QR-коду доступний у дротовій та бездротовій версіях.
QR-зчитувачі мають вбудовану систему сканування, виготовлену з високоякісних компонентів, яка дозволяє швидко та точно зчитувати провідні штрих-коди та QR-коди (багатомірні). Завдяки широкому використанню та автоматизації багатьох сфер бізнесу, зчитувач штрих-кодів користується великою популярністю у всіх сегментах ринку. Більше того, багато моделей мають можливість зчитування кодів, як надрукованих, так і на РК-екранах і дисплеях. Скануючий механізм зчитує штрих-коди та QR-коди, навіть якщо вони перевернуті, пошкоджені, покриті захисним шаром або відображаються на екрані смартфона на мінімальному рівні яскравості.
На ринку є безліч різних моделей сканерів штрих-кодів і QR-кодів, що пропонують різні функції і призначені для різних застосувань. З урахуванням зв'язку зчитувача з цільовим пристроєм сканери можна розділити на дротові та бездротові зчитувачі.
Дротові сканери працюють після підключення їх до USB-порту цільового пристрою за допомогою спеціального кабелю, що входить до комплекту. Бездротові сканери, навпаки, можуть використовувати радіозв'язок через USB-приймач або модуль Bluetooth/WIFI для коректної взаємодії з цільовим пристроєм, що надає додаткову можливість підключення до будь-якого мобільного пристрою. Це рішення дає вам свободу працювати, не турбуючи кабелі. Зверніть увагу, що радіозв'язок забезпечує набагато більший радіус дії бездротового зв'язку, ніж модуль Bluetooth.
Подальший поділ зчитувачів штрих-кодів та QR-кодів на автоматичні, ручні та стаціонарні зчитувачі. Автоматичні сканери забезпечують автоматичне сканування штрих-кодів без необхідності натискання кнопки сканування та часто поставляються з підставкою, яка дозволяє використовувати пристрій практично без обслуговування.
Однак ручні зчитувачі штрих-коду требуют використання кнопки сканування для зчитування штрих-коду. Стаціонарні зчитувачі, з іншого боку, є провідними зчитувачами, призначеними для стаціонарної роботи. Вони характеризуються невеликою компактною формою, що дозволяє заощаджувати робочий простір і ідеально підходять для використання у бутіках та невеликих магазинах.
Звісно, дуже важливою відмінністю є поділ на одномірні 1D-зчитувачі, тобто. ті, які зчитують найбільш популярні штрих-коди у вигляді чорно-білих смуг, і двомірні 2D-сканери, які, крім штрих-кодів, здатні сканувати коди у вигляді графічних символів, наприклад QR-код.
Крім того, сканери штрих-кодів та QR-кодів можуть мати корисні функції, такі як режим зберігання або сканування кодів з РК-екранів та дисплеїв мобільних пристроїв.
Режим зберігання дозволяє зберігати велику кількість прочитаних кодів у вбудованій пам'яті пристрою для подальшої передачі на комп'ютер. У свою чергу, зчитувачі, що мають систему сканування, оснащену CCD-матрицею у разі 1D-кодів або CMOS-матрицею у випадку 2D-кодів, забезпечують безпроблемне зчитування штрих-кодів і QR-кодів, що відображаються на РК-екранах.
Ми допоможемо Вам вибрати та купити сканер штрих кодів, який буде підходити саме вашому підприємству, ціна при цьому буде оптимальна та максимально мінімальна.